Skip to main content

Aktualności

Mercury Vessel View Mobile

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu najnowszy produkt firmy Mercury o nazwie Vessel View Mobile.

NOWY MERCURY 115 Pro XS

Jeśli chodzi o osiągi to Pro XS ma je lepsze niż inne silniki zaburtowe. Może to za sprawą błyskawicznego przyspieszenia, największej w swojej klasie prędkości maksymalnej, legendarnej już niezawodności czy niskiego zużycia paliwa.

NOWOŚĆ OD MERCURY - Active Trim!

Po kilkunastu miesiącach prób i testów na wodzie, MERCURY MARINE wprowadza na rynek ACTIVE TRIM. Jest to system automatycznego trymu silników zaburtowych i stacjonarnych MERCURY. Zebrane w okresie przygotowawczym opinie użytkowników, sprzedawców i producentów łodzi są bardzo pozytywne.

Odwiedź nas na FB

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na portalu społecznościowym Facebook!

Nowe 40hp oraz 60 hp SeaPro FourStroke

Nowa seria zaprojektowana została aby zapewnić dłuższą żywotność silnika utrzymując jego moc i wydajność podczas pracy. Dwusuwowe silniki 40 i 60hp SeaPro FourStroke zostały ulepszone o nowe funkcje z myślą o trudnych warunkach i wielu godzinnych zastosowań komercyjnych.

NOWOŚĆ!!! Pokrowce na silniki zaburtowe

Do czego może się przydać pokrowiec? Do przechowywania silnika w położeniu leżącym oraz zamontowanym na stojaku / pawęży. Podczas przewożenia silnika w bagażniku, tym samym zabezpieczając wnętrze auta oraz sam silnik.

Przewiń do góry